ET

Kontakt

Kas Te ei leidnud oma küsimusele vastust? Võtke julgelt ühendust!

graphic-6.png
graphic-7.png

Võtke ühendust

Kui Teil on küsimusi, võtke julgelt ühendust – oleme valmis aitama!

Meie meeskond

Reet Lindström

Naistearst
Dr Reet Lindström lõpetas aastal 1977 Tartu ülikooli arstiteaduskonna. Ta on töötanud Tallinna I sünnitusmajas naistearstina, Lasnamäe polikliinikus naistenõuandla juhatajana ning ravikeskuses SL Meedik naistearstina.
01
günekoloog, reet lindström, günekoloogia, naistearst, sl meedik

Ingmar Lindström

Perearst | Isiklik arst
Dr Ingmar Lindström lõpetas 2001. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning 2005. aastal peremeditsiini residentuuri. Lisaks sellele osales ta aastatel 2005–2007 kliinilise farmakoloogia doktorantuuri programmis. Dr Lindström on töötanud neli aastat lastenõuandla arstina ning tal on ulatuslik valvetöökogemus Soome tervisekeskustes (üle 3500 tunni) ja haiglates (üle 1500 tunni). Alates 2021. aastast on ta Lõuna-Soome eri hooldekodude vastutav arst. Ta on Harvard Business Review Advisory Council liige ning Eesti Diplomaatide Kooli ja EBSi Tervishoiu Valdkonna Juhi Arenguprogrammi vilistlane.
02

Sven Lindström

Üld- ja sisehaiguste arst
Dr Sven Lindström on üld- ja sisehaiguste arst. Ta lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1977. aastal ja töötas Tallinna Keskhaiglas sisehaiguste osakonnas ning verekirurgia osakonnas juhatajana. Ta on ravikeskus SL Meedik kaasasutaja ja töötab seal alates 1993. aastast. Dr Sven Lindström on valitud aasta arstiks.
03

Mari laan

Lastearst
Dr Mari Laan lõpetas Tartu ülikooli arstiteaduskonna 1981. aastal. Ta on töötanud kardioloogia instituudis nooremteadurina ning 1989. aastal kaitses ta meditsiiniteaduste doktorikraadi. Dr Mari Laane põhitöökoht on Mustamäe lastehaiglas. Ravikeskuses SL Meedik töötab ta alates 1993. aastast.
04

Liis Haavistu

Psühhiaater
Dr Liis Haavistu lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning psühhiaatria residentuuri. Dr Haavistu on läbinud pereteraapia ja kognitiiv-käitumisteraapia algkursused. Tema kitsamaks huviks on meeleolu- ja ärevushäirete temaatika. Ta on olnud lektor mitmetel Eesti eriala konverentsidel ning koolitanud psühhiaatria eriala residente, vaimse tervise õdesid ja perearste.
05

Maria Pintsaar

Sisehaiguste arst | Isiklik arst
Dr Maria Pintsaar lõpetas Tartu ülikooli arstiteaduskonna aastal 2011 ja sisehaiguste residentuuri aastal 2021. Residentuuri ajal töötas ta mitmes Eesti meditsiiniasutuses, sealhulgas Põhja-Eesti regionaalhaiglas, Tartu ülikooli kliinikumis ja Ida-Tallinna keskhaiglas, kus ta omandas väärtusliku kogemuse sisehaiguste valdkonnas. Lisaks tegevusele Eestis on dr Maria Pintsaar töötanud ka Soomes, kus ta on panustanud nii tervisekeskustesse kui ka keskhaigla sisehaiguste ja erakorralise meditsiini osakonda.
06