ET

Isiklik arst

Isikliku arsti ehk concierge’i teenus põhineb ühtsel tervise juhtimise mudelil, mis hõlmab enda arstiga kiiret suhtlust. Teie isiklik arst on kõigis Teie terviseküsimustes Teie jaoks olemas ning aitab nii probleemide ennetamisel kui ka nendega nõustamisel.

graphic-6.png
graphic-7.png

Concierge’i teenus

Oleme pühendunud tagama Teile kvaliteetse, mugava ning kohandatud tervishoiuteenuse. Pakume seda nii personaalselt Teile kui ka vajadusel kohandame paketi terve pere või ettevõtte vajadustele vastavaks. Teenus sisaldab arsti kiiret vastuvõttu, põhjalikke konsultatsioone, teenuste laia ja patsiendi individuaalsetele vajadustele mõeldud valikut.

Lastearst, sl meedik, pediaater
Concierge

Miks isiklik arst?

Isiklikul arstil on arvukalt eeliseid, mis muudavad Teie kogemuse märkimisväärselt paremaks.

  1. Mugavus ja usaldus: suhtlemine igal visiidil sama arstiga loob usalduse ja kindlustunde, et Teie tervise eest hoolitsetakse ning Teie lugu teatakse – nii on ka lahendused tõhusamad ja kiiremad. 
  2. Põhjalikud konsultatsioonid: pakume läbimõeldud ja individuaalset nõustamist just Teie terviseküsimustest ja -muredest lähtuvalt.
  3. Vastuvõtu lühem ooteaegvõimaldame mugavaid konsultatsioone digikanalis. Vajadusel korraldame vastuvõtu kliinikus või Teie juures kontoris, kodus, hotellis.
  4. Teenuste laiem valik: Planeerime ise vajaduse järgi kõik analüüsid, uuringud, spetsialistide vastuvõtud ning vajadusel suhtleme spetsialistidega edasiste plaanide osas.

Kuidas alustada isikliku arsti teenuse kasutamisega?

Esimesel konsultatsioonil arutame Teie terviseolukorda ning hindame üheskoos võimalike analüüside ja protseduuride vajalikkust. Sellest lähtuvalt oskame pakkuda just Teile sobivaimat paketti.

Broneerige aeg esmaseks konsultatsiooniks

Arutage arstiga oma tervise vajadusi

Sõlmige leping

Millega saame aidata?

Vaadake, mida concierge’i teenus ja selle meeskond pakub.

Pronks

8P2A1057-1.png
Alates
150 €

kuus

Kuld

8P2A1057-1.png
Alates
330 €

kuus

Hõbe

8P2A1057-1.png
Alates
250 €

kuus